Майже половина українців за партійні списки на виборах – опитування

 • 180x150
 • Опубліковано:

  49,3 відсотка українців вважають, що вибори до Верховної Ради України треба проводити за партійними списками.

  Такими є результати соціологічного дослідження, проведеного з 8 до 14 лютого "Українським демократичним колом" на замовлення громадської організації "Інститут політики", оприлюднені на офіційному сайті інституту, повідомляє УКРІНФОРМ.

  "Майже половина українців (49,3%) вважають, що вибори до Верховної Ради треба проводити за партійними списками. З них 47% виступають на відкриті і 2,3% – за закриті партійні списки", – зазначається у повідомленні.

  На думку третини респондентів (32,4%), парламентські вибори треба проводити за нині чинною змішаною системою, коли половина депутатів обирається за партійними списками, а решта – в одномандатних виборчих округах. Не змогли визначитися 18,3% опитаних.

  Більшість виборців у Західному регіоні (54%) та Південному регіонах (56,4%), а також відносна більшість у Східному регіоні (48,4%) підтримують проведення парламентських виборів за партійними списками.

  У Центральному регіоні кількість прихильників виборів за змішаною системою (42,6%) та за партійними списками (38,7%) є фактично однаковою – відмінності статистично не значущі. 

  (Visited 6 times, 1 visits today)
 • 180x150