На Ірину Фаріон поскаржилися у прокуратуру за “ублюдків” і “нещасних”

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Депутати сесії Луганської обласної ради направили на адресу Генеральної прокуратури колективний запит з вимогою притягнути до кримінальної відповідальності депутата Верховної Ради від партії «Свобода» Ірини Фаріон за образу молоді Луганщини.

  Колективний запит надійшов від депутатів облради, які повідомляють, що після того, як активісти Луганської обласної організації «Молоді регіони» провели мирну акцію біля пам’ятника Тарасу Шевченку, присвячену святкуванню Міжнародного дня "рідного язика", Ірина Фаріон назвала активістів «ублюдками», «інтелектуальними деградантами» , «бідними і нещасними».

  Депутати Луганської облради вважають таку поведінку Ірини Фаріон образливою і неприпустимою.

  «Пам’ятаю, як на сесії Родіон Мірошник у своєму виступі зронив кілька неакуратних виразів, і вже більше року він ходить по судах. Ми цілком справедливо не повинні терпіти образи на адресу нашої молоді », – підкреслив голова обласної ради Валерій Голенко.

  Нагадаємо, депутати від ВО «Свобода» пропонують законодавчо закріпити, що телеграми з України будуть відправлятися або на українській, або іноземною мовою, тільки з використанням української чи латинської абетки. Таким чином, будуть відсутні літери "ы" та "ъ", а "е" буде замінена поєднанням "ьо" та "ЙО".

  21 лютого члени ЛОО «Молоді регіони» провели акцію, присвячену Міжнародному дню рідної мови. Вони в знак незгоди послали нардепу від І. Фаріон три букви російського алфавіту «ы», «Е» і «ъ». Кубики із зображенням букв і побажанням «буті толерантнішою» регіонали відправили до Києва І. Фаріон.

  У відповідь на дане послання І. Фаріон заявила, що хотіла б озвучити молодим регіоналам «класне слово з трьох букв».

  (Visited 16 times, 1 visits today)
 • 180x150