Мірошниченка звинувачують ще й у викраденні автомобіля

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Охтирський міськвідділ УМВС України у Сумській області розпочав ще одне кримінальне провадження, пов’язане з пошкодженням пам’ятника Леніну: нардепу від ВО "Свобода" Ігореві Мірошниченку інкримінують незаконне заволодіння вантажівкою. Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

  "15 лютого цього року народний депутат України М. разом із групою невстановлених на цей час осіб, застосовуючи вантажний автомобіль марки "ЗІЛ-130", пошкодив пам’ятник Леніну. За цим фактом було розпочато кримінальне провадження щодо ч. 2 ст. 296 КК України – хуліганство, здійснене групою осіб", – йдеться в повідомленні.

  "Під час досудового слідства встановлено, що народний депутат незаконно заволодів автомобілем, що належить на правах власності жителеві Тростянцю Б.", – зазначено в повідомленні.

  За інформацією прес-служби, вантажівку народний депутат зупинив у Тростянці, сказавши водієві, що вона потрібна йому для перевезення меблів, пообіцявши відповідну винагороду. Потім наказав власникові авто їхати з ним до Охтирки і чекати на площі Леніна на відстані 50 метрів від пам’ятника.

  "Незважаючи на протести водія, М. сам сів за кермо автомобіля і за допомогою металевого троса пошкодив пам’ятник", – відзначає прокуратура.

  Нагадаємо, діями щодо руйнування пам’ятника Ленінові в Охтирці 15 лютого цього року керував народний депутат України, керівник Сумської обласної організації партії ВО "Свобода" Ігор Мірошниченко.

  ТВІ

  (Visited 18 times, 1 visits today)
 • 180x150