Арсенію Яценюку загрожує кримінал

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Чернівецька міліція підтверджує, що правоохоронці, котрі перебували в автомобілі, затриманому Арсенієм Яценюком у Чернівцях за підозрою у спостереженні, проводили певні заходи й перебували у службовому автотранспорті.

  Про це йдеться в коментарі прес-служби Чернівецького обласного управління МВС.

  У міліції зазначили, що 30 березня на спецлінію надійшло повідомлення від Арсенія Яценюка про те, що під час зустрічі з виборцями у Чернівцях за ним здійснювалось зовнішнє спостереження. Заяву зареєстрували в Журналі єдиного обліку заяв і повідомлень про скоєні кримінальні правопорушення.

  "На місце події відразу прибула слідчо-оперативна група Шевченківського РВ, яка встановила, що дійсно у м. Чернівцях проводилися заходи працівниками УМВС у Чернівецькій області на службовому транспортному засобі. Ці заходи не були пов’язані з діяльністю народних депутатів", – стверджують у міліції.

  За даними міліції, міліціонерів заблокували у службовому автотранспорті невідомі особи, котрі, відтак, викликали Арсенія Яценюка та Геннадія Москаля. "Депутати оглянули службовий автомобіль, у тому числі і багажне відділення, в якому були предмети та речі. Також народні депутати провели особистий обшук працівників міліції", – зазначають у МВС.

  "За цими обставинами зібрано матеріали, які зареєстровано в Журналі єдиного обліку Шевченківського РВ, і за фактом незаконного втручання в діяльність правоохоронних органів розпочато кримінальне провадження, яке внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст.343 ч.1 КК України (втручання в діяльність працівника правоохоронного органу). Слідство у кримінальному провадженні триває", – повідомили в МВС.

  Пізніше чернівецьке управління поширило ще одне повідомлення, з якого випливає, що Арсеній Яценюк у цій справі може бути не лише кривдником, а й справді жертвою: заяву Арсенія Петровича офіційно зареєстровано в Єдиному реєстрі досудових розслідувань.

  Нагадаємо: напередодні Арсеній Яценюк заявив про стеження за ним у Чернівцях.

  Інцидент трапився після акції "Вставай, Україно!" в Чернівцях.

  Чернівецьке управління СБУ відмовилося коментувати інцидент зі стеженням за Яценюком.

  ТВІ

  (Visited 14 times, 1 visits today)
 • 180x150