УДАР заперечує купівлю прапороносців

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Партія УДАР спростовує причетність до рекрутингу активістів для участі в акції, запланованій на 2 квітня.

  Про це йдеться в заяві партії, поширеній прес-службою.

  "УДАР ніколи не влаштовував проплачених акцій. Вияв громадянської позиції не можна імітувати "виставою" з акторами, котрі прийшли зіграти роль за гроші. Не треба обманювати себе і людей. Адже проплаченими мітингами результату не досягнеш. Це, власне, зазвичай і демонструє Партія регіонів, збираючи на свої акції людей або примусом, або за гроші", – заявили в УДАРі.

  У партії звертають увагу на те, що в соціальних мережах від імені УДАРу з’явилися повідомлення про начебто "рекрутинг" за гроші киян для участі в акції 2 квітня під Верховною Радою. Соратники Віталія Кличка закликають не вірити у цю брехню.

  "УДАР не наймає людей на мітинг. У партії переконані, що всі небайдужі громадяни повинні прийти і висловити свою громадянську позицію щодо необхідності виборів у столиці. Кияни вже довели на минулих парламентських виборах, що їхні голоси не продаються. І у влади небагато шансів залякати чи підкупити мешканців столиці. Вона це розуміє і боїться громадянської активності. Влада повинна призначити вибори в Києві, а не вигадувати нові провокації, знищуючи столицю", – йдеться в заяві партії.

  Раніше опозиція вже попадалася на проплачених акціях. Зокрема, 25 лютого люди отримували гроші за участь у мітингу, присвяченому саміту Україна-ЄС.

  Арсеній Яценюк згодом заперечив, що опозиція платить учасникам акцій.

  ТВІ

  (Visited 9 times, 1 visits today)
 • 180x150