Кличко: Ми вимагаємо дострокових виборів Президента і парламенту на основі нинішніх законів

 • 180x150
 • Опубліковано:

  “УДАР” вимагає дострокових виборів Президента і парламенту на основі нинішніх законів. Про це заявив лідер фракції “УДАР” Віталій Кличко під час акції “Вставай, Україно!” у столичному парку ім. Тараса Шевченка.

  “На сьогодні немає більшості в парламенті. Немає більшості і в опозиції. Як вийти з цього глухого кута? Цивілізована відповідь – дострокові вибори. І Президента, і парламенту. На підставі існуючих законів”, – наголосив Віталій Кличко.

  Лідер “УДАРу” зазначив, що влада тисне на українців, їхні права і їхній бізнес через суди та прокуратуру.

  “На сьогодні мільйони українців не бачать світла в кінці тунелю. Мільйони українців не мають роботи. Мільйони українців шукають кращої долі за кордоном, тому що немає ніяких перспектив. 75% молодих людей мріють жити за кордоном. Про яке майбутнє ми можемо говорити? Я впевнений, що кожен з нас, хто прийшов сюди, хоче висловити свою громадянську позицію – не жити в країні, в якій ми залежні від однієї людини, а жити в демократичній країні, де є достойна заробітна плата, достойна робота і пенсія, високі стандарти життя. Ми всі хочемо впевнено дивитися в завтрашній день. Я переконаний, що кожного дня до нас буде приєднуватися все більше людей. Ми боремося не за гроші, не за привілеї і преференції, а за майбутнє України. І я впевнений, що в нашій боротьбі ми зможемо перемогти, але тільки разом”, – підкреслив Віталій Кличко.

  (Visited 14 times, 1 visits today)
 • 180x150