Олег Тягнибок: Судді ВАСУ узаконили “щурячі перегони” більшості на Банковій

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Найвищі судді з суддів, які повинні бути найчеснішими з чесних, узаконили "щурячі перегони", які відбулись 4 квітня, коли парламентська більшість втекла з Грушевського на Банкову і ухвалювали там псевдозакони, якими "подерибанили" майже 8 млрд. грн. Державного бюджету України. Про це 13 квітня заявив лідер Всеукраїнського об’єднання "Свобода" Олег Тягнибок під час виступу на акції "Вставай, Україно!" у Полтаві.

  Лідер ВО "Свобода" зазначив, що ВАСУ узаконив карикатурні засідання парламентської більшості, яка залишила приміщення ВРУ на вул. Грушевського та перемістилася на вул. Банкову, де і ухвалювала псевдозакони.

  "Вчора найвищі судді з суддів, які повинні бути найчеснішими з чесних, узаконили "щурячі перегони", які відбулись 4 квітня, коли парламентська більшість втекла з Грушевського на Банкову і ухвалювала там псевдозакони, якими "подерибанила" майже 8 млрд. грн. Державного бюджету України.

  Кожен студент-першокурсник скаже, що цей "потішний парламент Януковича" засідав із порушенням Регламенту Верховної Ради України та Конституції, де, зокрема у статті 84, чітко зазначено, що парламент має працювати у формі пленарних засідань у приміщенні за адресою Грушевського, 5. Вищий адміністративний суд, з благословення Банкової ухвалив псевдорішення, які суперечать не тільки здоровому глузду, а й будь-яким юридичним нормам", – зазначив очільник націоналістів.

  (Visited 27 times, 1 visits today)
 • 180x150