Мустафа Найєм: Навіть на каналі, який належить дияволу, можна відстоювати свої принципи

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Народний депутат від Партії регіонів Олена Бондаренко стверджує, що особисто попереджала журналіста Мустафу Найєма, що з ТВі не варто мати справу.

  Про це вона заявила в ефірі "Свободи слова" на ICTV.

  "Мустафо, згадай нашу розмову рік чи півтора тому, коли я закликала тебе подивитися на репутацію і біографію людини, з якою ти працював. Цей канал був абсолютно непрозорий, непрозоріше не буває в Україні. Він був зареєстрований через офшорки. Виявляється, на це заплющували очі навіть ті журналісти, які там працювали. І коли журналіст не ставить собі питання, куди він іде працювати і до кого, то він однозначно прирікає себе на провал", – сказала Олена Бондаренко.

  "Я, звичайно ж, пам’ятаю нашу розмову. Хочу нагадати, що я працював на телеканалі "Інтер" Валерія Хорошковського, який не був прозорим, на телеканалі Ахметова, в газеті "Комерсант", яка належала Березовському, і, звичайно, в мене були питання. Але навіть на каналі, який належить дияволу, можна відстоювати свої принципи. Мотиви чорта мене зовсім не хвилюють, якщо це не стосується моєї роботи особисто", – заявив у відповідь колишній ведучий ТВі.

  Олена Бондаренко висловила підтримку Мустафі Найєму і тим, хто звільнився з ТВі.

  "Я з жахом уявляю, як ці люди знайдуть собі роботу. Можливо, Мустафу врятує його репутація, його популярність. Але от технічний персонал…" – наголосила "регіоналка".

  Також журналіст розкритикував позицію керівництва партії "Батьківщина" в ситуації з ТВі.

  "Я розумію, що Яценюк та Мартиненко платили гроші ТВі. Я розумію, що їх пов’язує щось. Але коли в них були проблеми, коли були суди по Тимошенко і Луценкові, вони закликали телеканал ТВі: приходьте до нас. Але коли ми протягом тижня кричали, що на нас тиснуть, то жодної заяви від жодного депутата "Батьківщини" не пролунало", – сказав Мустафа Найєм.

  "Можливо, хтось зараз скаже, що я виступаю проти опозиції, проте мені все одно", – додав колишній ведучий ТВі.

  (Visited 10 times, 1 visits today)
 • 180x150