Телеканали відмовилися розміщувати привітання Юлії Тимошенко та Арсенія Яценюка з Великоднем

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Центральні телеканали відмовилися розміщувати привітання Юлії Тимошенко та Арсенія Яценюка з Великоднем. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Об’єднаної опозиції.

  "Протягом трьох тижнів Об’єднана опозиція "Батьківщина" вела переговори з комерційними службами українських телеканалів щодо розміщення привітання лідерів опозиції Юлії Тимошенко та голови парламентської фракції "Батьківщина" Арсенія Яценюка з Великоднем. Центральні канали відмовилися розміщувати ці ролики на будь-яких умовах", – заявили у прес-службі.

  Крім того, за інформацією УП з посиланням на прес-службу партії "Свобода", центральні телеканали і їм відмовили в розміщенні відеоролика з Великоднім привітанням.

  "Свободівці" кажуть, що упродовж квітня партія вела перемовини з центральними телеканалами щодо розміщення Великоднього сюжету.

  "Було складено медіаплани трансляції відеоролика, які погодили обидві сторони. Проте ближче до Великодня ЗМІ відмовили націоналістам у розміщенні реклами", – сказано у повідомленні.

  "Спочатку, посилаючись на відсутність вільного часу в мережі мовлення, в ротації ролика "Свободі" відмовив "Перший національний". А згодом без жодних пояснень розміщувати Великоднє привітання відмовилися й телеканали медіахолдингу Пінчука, зокрема ICTV, – додали в партії.

  ТВІ

  (Visited 7 times, 1 visits today)
 • 180x150