Звільнені журналісти ТВі мають намір створити новий інтернет-проект

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Звільнені напередодні через корпоративний конфлікт на одному з українських телеканалів ТВі журналісти мають намір створити незалежний інтернет-проект.

  Про це повідомив колишній журналіст каналу Мустафа Найєм. "Ми з нашими колегами, які вийшли з телеканалу ТВі, в тому числі з тими, які раніше працювали на інших каналах, будемо робити новий проект", – сказав він в ефірі каналу ICTV.

  Як передає агентство Інтерфакс-Україна з посиланням на інтернет-видання Українська правда, Найєм повідомив, що цей проект буде "дійсно прозорим, тому що там не буде олігархів".

  Як повідомлялося, 29 квітня ввечері оголосили страйк 23 квітня журналісти телеканалу ТВі, який став відомий завдяки незалежним розслідуванням корупції у вищих ешелонах влади, підписали заяву про звільнення. Всього на такий крок пішов 31 співробітник.

  Нагадаємо, що нове керівництво телеканалу готове відновити на посаді цих журналістів в разі їх бажання, заявив призначений на минулому тижні генеральний директор каналу Артем Шевченко.

  Конфлікт навколо контролю над ТВі розпочався в минулий вівторок, після того як прес-служба каналу поширила повідомлення про появу у ТВi нового інвестора – Олександра Альтмана. Одночасно повідомлялося про призначення гендиректором ведучого програми Знак оклику Артема Шевченка та звільнення з цієї посади Наталії Катеринчук. Катеринчук та Костянтин Кагаловський назвали те, що відбувається рейдерським захопленням каналу.

  Пізніше Альтман оголосив себе власником компанії Balmor Investment Ltd, зареєстрованої в Лондоні. Цій компанії належить 95% у Медіа Інфо, яка, у свою чергу, контролює 100% в Телерадіосвіт (офіційна назва телеканалу). Бізнесмен стверджує, що отримав контроль над ТВі за домовленістю з співзасновником каналу Костянтином Кагаловським. За його словами, він отримав довіреність від компанії Wilcox Ventures Ltd, раніше контролювала 99% у Медіаінфо, на управління корпоративними правами в останній.

  Потім Альтман переоформив 94-процентну частку в Медіаінфо на Balmor Investment, а ще 1% придбав у директора Медіа інфо Олега Радченко. Костянтин Кагаловський та директор Wilcox Ventures Ортодоксія Нікіана пізніше заявили, що не видавали Олександру Альтману ніяких довіреностей на управління корпоративними правами в Медіаінфо. Сам документ пан Альтман пред’явити відмовився.

  Нагадаємо, на ТВі набирає обертів конфлікт навколо зміни керівництва телеканалу. Бізнесмени Олександр Альтман і Костянтин Кагаловський обидва стверджують, що є законними власниками ТВі. Журналісти телеканалу оголосили страйк, вихід в ефір низки програм призупинено. Тим часом, лідер фракції Батьківщина Арсеній Яценюк звернувся до народного депутата Миколи Княжицького із закликом вийти з корпоративного конфлікту навколо телеканалу ТВі.

  Кореспондент

   

  (Visited 17 times, 1 visits today)
 • 180x150