Руслан Марцінків: Уламки колишньої імперії не повинні забарвлювати Україну в криваво-червоні кольори

 • 180x150
 • Опубліковано:

  "Уламки колишньої імперії не повинні забарвлювати Україну в криваво-червоні кольори, а 9 травня у жодному разі не може бути гучним святом. Ця дата – лише день пам’яті за тими, хто загинув у Другій світовій війні внаслідок дій тоталітарних режимів. А тому рішення Івано-Франківської міської ради з цього приводу є актуальним та навіть необхідним". Так прокоментував народний депутат України від фракції ВО "Свобода" Руслан Марцінків ініціативу Івано-Франківської міської ради проголосити 9 травня Днем жалоби та заборонити використання червоних совєцьких прапорів на території обласного центру.

  Руслан Марцінків підкреслив: важко зрозуміти мотиви ухвали Львівського апеляційного суду, який скасував минулорічне рішення міськради, яке вже забороняло вивішування на спорудах міста совєцької символіки, а тому він повністю підтримує позицію івано-франківських депутатів.

  "9 травня – це в жодному разі не "День перемоги". Якої перемоги? Хіба що одного тоталітарного режиму над іншим. Цей день має стати пам’ятною датою, днем вшанування пам’яті всіх загиблих, всіх жертв большевицько-нацистського ладу. І червоні прапори з серпом та молотом, і нацистська свастика – це однакові символи страшного часу для українців. Обидва режими принесли мільйони смертей і страшні лиха на українську землю, а тому використання будь-якої символіки, що уособлює ці страхіття – це наруга над пам’яттю українців", – підкреслив свободівець.

  (Visited 1 times, 1 visits today)
 • 180x150