Соратник Яценюка не голосував проти Азарова, бо займався… виборами до сільради

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Депутат від "Батьківщини" Сергій Фаєрмарк стверджує, що не голосував за відставку уряду Азарова з поважних причин.

  Як ідеться у листі Фаєрмарка до редакції "Української правди", в цей день був задіяний на виборах депутата сільської ради селища Порт Комінтернівського району Одеської області.

  "Заявляю щиро та відповідально: для мене є честю представляти українську опозицію, і я не допускаю навіть думки про те, аби стати перебіжчиком", – стверджує Фаєрмарк.

  "Я чекав і готувався до розгляду питання щодо висловлення недовіри уряду Миколи Азарова, але напередодні голосування був змушений разом із помічниками терміново відбути до Одеської області, у зв’язку із кричущими порушенням виборчого законодавства", – сказав Фаєрмарк.

  За його словами, він довідався від свого помічника про порушення на виборах до сільради в селі Порт.

  "Ситуація була дуже гостра, тому я був змушений особисто виїхати на місце подій і звернутися за роз’ясненнями до територіальної виборчої комісії", – стверджує Фаєрмарк.

  "Я готовий офіційно підтвердити, що не маю намір порушувати взяті на себе під час виборів зобов’язання і продовжуватиму свою роботу у фракції ВО "Батькiвщина", – додав він.

  Як відомо, Сергій Фаєрмарк входив до числа депутатів від опозиції, які були відсутні при голосуванні за відставку Азарова.

  Після цього частина нардепів ініціювали питання про виключення з фракції тих, хто не голосував за відставку Азарова.

  Незадовго до розгляду питання Фаєрмарк разом з регіоналом Олександром Фельдманом був призначений керівником групи дружби з парламентом Ізраїлю.

  УП 

  (Visited 5 times, 1 visits today)
 • 180x150