Азаров не бачив у Межигір’ї золотого унітаза

 • 180x150
 • Опубліковано:

  рем’єр-міністр України Микола Азаров вважає, що в Україні існує чимало засобів масової інформації, які відкрито критикують президента Віктора Януковича.

  Про це він заявив в інтерв’ю німецькому виданню "Badische Zeitung", котре цитує агенція УНН.

  Зокрема, в інтерв’ю йшлося про перспективу укладання угоди про асоціацію з ЄС, демократичний дефіцит у країні та про справу Юлії Тимошенко.

  Азаров розповів, чому, на його думку, досі не підписано угоди про асоціацію: "Досі угоду не підписано тому, що це тривала технічна процедура. Тільки в тому випадку, якщо ми не укладемо договору до осені, можна говорити про затримку", – вважає Азаров.

  На питання журналіста, звідки береться критика щодо дефіциту демократії в Україні, прем’єр відповів, що існує чимало ЗМІ, котрі відверто критикують Януковича.

  "Вона (критика – Ред.) ґрунтується на неправильній інформації. Що ж мається на увазі під "дефіцитом демократії"? В опозиції в нашій країні є абсолютна свобода дій. Є чимало засобів масової інформації, котрі відкрито критикують президента Віктора Януковича. Ніхто не перешкоджає їм у тому, навіть якщо твердження, які вони поширюють, нічого спільного з реальністю не мають. Приклад: були повідомлення, що у президента є золотий туалет у його резиденції. Це просто брехня. Назвіть же мені випадки демократичних дефіцитів в Україні!" – обурився Микола Янович.

  Прем’єр-міністр також запевнив, що стратегічна мета України – повноправне членство в ЄС.

  "Ми поділяємо європейські цінності свободи, демократії та прав людини. Однак ми не ідеалізуємо європейської системи, яка перебуває, очевидно, в глибокій насамперед економічній кризі. Україна також страждає від цього", – поділився Азаров.

  До того ж керівник уряду відзначив, що не сприймає ультиматумів щодо відносин або з Росією, або з ЄС.

  "Не можна протиставляти наші відносини з Росією і з ЄС одне проти одного. Тому ми також не сприймаємо, якщо хтось ставить нам ультиматум. Наша політика базується насамперед на національних інтересах України", – запевнив Азаров.

  (Visited 8 times, 1 visits today)
 • 180x150