Тягнибок: Завдання опозиції – не допустити Януковича до 2-го туру

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Влада намагається відволікти людей від кризи нав’язуванням ідеї, що на президентських виборах можливий сценарій виходу у другий тур Януковича і Тягнибока. Про це в інтерв’ю 5 каналу сказав Олег Тягнибок.

  "Теоретично другий тур – Янукович і Тягнибок. У нас оскільки відбувається перманентне синусоїдне голосування на президентських виборах, на цих виборах голосуватимуть за державника. Я вас запевняю, що будь-хто, хто увійде в другий тур з представників опозиції, буде підтриманий всією опозицією і стане у другому турі єдиним кандидатом, переможе Януковича".

  "Але тут є цікавий момент, на який багато хто купився, а чому ви стверджуєте, що Янукович увійде у другий тур?" – обурився він.

  "Нам треба ставити завдання, щоб Янукович взагалі у другий тур не увійшов. Це має бути завданням опозиції, а не підігравати їхній грі (влади – Ред.), мовляв щодо другого туру", – зазначив Тягнибок.

  "Це певна гра Банкової. Вони намагаються всім втокмачити в голову, що Янукович увійде у другий тур. Ми вже мали президента Ющенка, який казав, що буде в другому турі. Пам’ятаєте, яке місце він посів? П’яте", – зазначив Тягнибок.

  "Є дуже велика криза, не світова, а саме українська. Чому? Бо крадуть… Для того, щоб відволікти суспільство від злободенних проблем, пенсій, доріг, зарплат, вони починають бавитись у таку Санта-Барбару. На ток-шоу представники влади не розповідають про реформи, вони постійно критикують опозицію", – зазначив він.

  "В тому то і є гра, бо вони намагаються нав’язати думку, що Янукович гарантовано буде в другому турі, друге – вони відволікають від злободенних проблем в Україні", – додав Тягнибок.

  Як повідомлялось, Юрій Луценко вважає, що опозиція повинна оголосити єдиного кандидата у президенти цього року.

  Нагадаємо, депутат Олександра Кужель раніше заявила, що Тимошенко просила підтримати в президентській боротьбі єдиного кандидата – Арсенія Яценюка, якщо не вийде з в’язниці до 2015 року.

  Як відомо, у грудні минулого року об’єднана опозиція висунула Юлію Тимошенко єдиним кандидатом на президентських виборах 2015 року.

  Згідно з результатами опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг», якби вибори президента відбувалися наприкінці лютого, то у другому турі Віктору Януковичу протистояв би Віталій Кличко або Арсеній Яценюк (за підтримки Юлії Тимошенко).

  Українська правда

  (Visited 13 times, 1 visits today)
 • 180x150