Руслан Зелик: Завдяки позиції коломийської громади влада не провела большевицькі камлання

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У Коломиї 9 травня обійшлося без провокацій. Протягом дня у місті не спостерігалося тоталітарної символіки. На відміну від минулого року, коли коломийські націоналісти змушені були забезпечити дотримання Указу Президента України про декомунізацію, цьогоріч влада не наважилася на провокативні дії. Про це 9 травня 2013 року повідомив народний депутат України від Всеукраїнського об’єднання "Свобода" Руслан Зелик.

  "На щастя, ритуали необільшовицьких шаманів відходять у минуле. Хоч цей процес штучно сповільнюється, але він невпинний. Все більше українців усвідомлюють, що 8 та 9 травня насправді є скорботними днями, ми повинні вшановувати мільйони полеглих під час Другої Світової війни. Неймовірна кількість людей була знищена гітлерівським та сталінським режимами. Святкування вбивства мільйонів – це блюзнірство", – підкреслив Руслан Зелик.

  Він додав, що в коломийська громада на загал сприймає 8 та 9 травня саме як день скорботи. Спроби влаштувати провокації, проводячи совєтські ритуали, неодмінно викличуть спротив. Минулого року подібні необдумані дії влади мали наслідком громадські заворушення.

  "Я переконаний, що саме завдяки принциповій позиції коломийської громади та свободівців, цьогоріч влада не наважилася провести большевицькі камлання у Коломиї. А це означає, що громада, на відміну від представників режиму Януковича, поділяє світову практику вшанування жертв Другої світової війни у ці дні", – підсумував Руслан Зелик.

  (Visited 10 times, 1 visits today)
 • 180x150