У “Свободі” кажуть, що проти всіх їхніх депутатів мають порушити справи

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Влада дала вказівку порушити кримінальні справи проти кожного депутата від ВО "Свобода".

  Про це "Українській правді" заявив депутат від цієї партії Юрій Сиротюк, коментуючи відкриття кримінального провадження за бійку в Тернополі на 9 травня.

  Він зазначив, що у партії поки не знають, проти кого саме порушили справу і хто саме кинув димову шашку. "Хай міліція розбирається. Є причина, і є наслідок", – сказав Сиротюк.

  Депутат наголосив, що на місці, де відбулася бійка, троє депутатів від "Свободи" – Михайло Головко, Олег Сиротюк та Олексій Кайда – проводили зустріч з виборцями та доводили до відома міліції рішення міськради Тернополя про заборону використання тоталітарної символіки.

  Сиротюк підкреслив, що міліція не виконала рішення громади. "План режиму був – принизити українців. Ці всі дії – спроба прикрити провокацію і злочин, вчинений правоохоронцями", – зазначив він.

  "За ці події несуть відповідальність правоохоронці. Дивно, що тільки шашки летіли", – додав "свободівець".

  "Є вказівка щодо всіх депутатів від "Свободи" відкрити справи, щоб це використати для позбавлення недоторканості", – наголосив він.

  Як відомо, 9 травня у Тернополі в Парку Слави сталася сутичка між представниками "Свободи" і правоохоронцями, які супроводжували комуністів та їхніх прихильників – учасників акції "Парад переможців".

  Одинадцятьох представників "Свободи" було затримано міліцією. Пізніше стало відомо, що затриманих випустили з міськвідділу міліції того ж вечора.

  10 травня прес-служба прокуратури Тернопільської області повідомила про початок кримінального провадження за фактом грубого порушення громадського порядку під час святкування Дня Перемоги.

  "Присутній на заході народний депутат України підпалив та кинув в учасників святкування та працівників міліції, які забезпечували громадський порядок, заздалегідь заготовлений піротехнічний засіб димової дії", – наголошували у прокуратурі.

  (Visited 10 times, 1 visits today)
 • 180x150