Арсеній Яценюк: Опозиція боротиметься за кожного українця – як у Львові, так і в Донецьку

 • 180x150
 • Опубліковано:

  «Ми будемо боротися за кожного українця – чи він у Львові, чи він в Донецьку. І режим, який сьогодні знущається над Україною буде зметений. Це наше спільне з вами завдання», – заявив голова фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк у Донецьку на мітингу «Вставай, Україно!» в п’ятницю, 31 травня.

  Арсеній Яценюк зазначив, що влада зрадила очікування донеччан найбільше: «Вони вам збрехали. Вони тут найбільше крадуть і тут найбільше знущаються над людьми».

  «Я хочу щоб наша країна була об’єднана не бідою. Я хочу, щоб кожен українець був об’єднаний прагненням до кращого життя, щоб кожен вірив, що ми таки доб’ємось кращого життя, що прокурор перестане брати хабарі, бо за це його посадять в тюрму, що суддя буде дивитись не в конверт, а в закон і в Конституцію, що міліція буде охороняти народ від влади, а не владу від народу. Що в школі можна отримати знання і можливість вступити до вузу, а після цього отримати не свідоцтво про безробіття, а право на роботу. Що шахта – це не могильник, а передова індустрія. Що український Донбас – це гордий, сильний регіон, який прагне змін і заслуговує на краще життя. І цього ми разом із доб’ємося», – підкреслив він.

  Голова фракції «Батьківщина» наголосив, що опозиція поставила дуже чіткі цілі: «Наші цілі – це подолання безробіття, відновлення мережі освітніх закладів, якісна медицина. Наша ціль – це Україна в Європейському союзі, підзвітна влада – не бандитська, яка є сьогодні. Нам треба разом досягнути цих цілей».

  Він підкреслив, що для здійснення цього плану опозиції необхідна «перемоги всіх опозиційних сил на виборах президента України». Для цього 18 травня в Києві опозиційні сили підписали спільну резолюцію: «Якщо вибори будуть в один тур – від опозиції буде єдиний кандидат в президенти. Якщо вибори в два тури – вся опозиція підтримує того кандидата в президенти, який вийде до другого туру від опозиції – і він переможе Януковича».

  Арсеній Яценюк подякував усім, хто прийшов на акцію «Вставай, Україно» попри те, що влада намагається залякати українців: «Комусь кажуть про те, що його звільнять з роботи, когось посадять в тюрму, когось оштрафує податкова, звільнять зі школи, закриють лікарню. Так вони хочуть, щоб кожен українець закрив рот, мовчав, сховався і був у них рабом. Ми приїхали в Донецьк, сказати – ми не раби і ніколи ними не будемо».

  «Янукович не буде тією людиною, яка володіє країною. Країною володіють українці. І нам треба разом це довести», – підкреслив він.

  «Віктор Янукович і Партія регіонів підуть у минуле, а Україна заслуговує на чесне, красиве і світле європейське майбутнє. – додав Арсеній Яценюк. – Ми будемо великою, гордою, європейською нацією. І в цьому буде заслуга також Донецька».

  (Visited 6 times, 1 visits today)
 • 180x150