Із Луганська опозиціонерів не пускають в Донецьк

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Влада чинить численні перепони активістам Всеукраїнського об‘єднання "Свобода", які дістаються на акцію "Вставай, Україно!" в Донецьк зі східних областей України.Так, унаслідок протиправних дій міліціянтів, які знімають націоналістів із поїздів та залякують перевізників, для учасників залишився єдиний вид транспорту – власні автівки.

  Про це повідомляє ВО "Свобода".

  "Із потягів свободівців знімають міліціянти, якими керують депутати від Партії регіонів. Водночас перевізників залякують, здійснюють на них тиск, а повітряний транспорт надзвичайно дорогий. От і залишаються єдиний вихід із ситуації – добиратися власними автами. Однак даішники зупиняють наші автівки та нібито шукають то вибухівку, то наркотики.

  Так, одну з луганських автівок тричі завертали назад: біля Дебальцевого, біля Єнакієвого та на в’їзді до Горлівки. Активісти по телефону повідомили, що змушені їхати полями та ґрунтовими дорогами. Особливої різниці в якості доріг не помітно, але не дуже приємно, що для того, аби українцеві потрапити на опозиційну акцію в українське місто, слід пробиратися повстанськими методами", – зазначив прес-секретар Луганської обласної організації ВО "Свобода" Валентин Машков.

  (Visited 5 times, 1 visits today)
 • 180x150