Олег Тягнибок: Влада кримінальних елементів перетворює Україну на “бананово-бурякову республіку”.

 • 180x150
 • Опубліковано:

  "Рішення Конституційного Суду щодо скасування виборів у столиці – ганьба нинішнього судочинства і пряме свідчення про наміри режиму Януковича знищити народовладдя в Україні. Ці кроки збанкрутілої влади пояснюються їхнім страхом перед народом, який вже закипає від тої кількости кривди, якої зазнав за три роки правління цієї влади". Про це 31 травня заявив лідер Всеукраїнського об‘єднання "Свобода" Олег Тягнибок під час мітингу "Вставай, Україно!" у Донецьку.

  Олег Тягнибок наголосив: знищення народовладдя та узурпація виконавчої влади – це те єдине, завдяки чому режим Януковича ще може втриматися при владі. Тому завдання народу – згуртовано виступити проти зазіхання на громадянські права, на майбутнє України.

  "Ми зібралися сьогодні разом у Донецьку, адже нам потрібно, щоби до нас ставилися як до громадян, як до людей, а не як до скота. Щоби влада, яку ми обираємо у нібито демократичній державі, служила народові, відповідала його потребам. Однак "данєцкій" кримінально-олігархічний клан діє з точністю до навпаки. Влада кримінальних елементів, схрещених із комуністичною номенклатурою, краде, грабує, перетворює Україну на "бананово-бурякову республіку".

  Вони повністю узурпували виконавчу владу – президентську, урядову, державні адміністрації на місцях. Узурповано і судову гілку влади, яка мала би бути незалежною. Останній факт ганьби українського судочинства – це рішення Конституційного Суду щодо київських виборів. Використовуючи весь адмінресурс, запускаючи на виборах фальсифікації, вони настільки бояться народу, що скасували вибори у столиці.

  Однак це не перший факт знищення народовладдя. Спершу вони відмовилися вводити 15 депутатів до Тернопільської обласної ради. Вже 2,5 роки депутати, які повинні працювати на виборців, не можуть отримати свої мандати, бо місцева адміністрація і ТВК, яка складається із представників Партії регіонів, затято протистоять цьому.

  Скасування результатів виборів у п’яти округах, де перемогли опозиційні кандидати-мажоритарники – це наслідок того, що без фальсифікацій Партія регіонів не здобула би більшість у Верховній Раді. І тепер вони собі порахували, що з цими п’ятьма опозиційними депутатами баланс сил у Верховній Раді буде вже не на їхню користь.

  Наступний факт знищення Партією регіонів народовладдя: вже більш як півтора року в Києві немає міського голови, а з 2 червня спливає термін легітимности міської ради. Однак Партія регіонів руками Конституційного Суду фактично скасовує вибори в столиці та робить владу у Києві нелегітимною.

  Ця негативна тенденція триватиме. Вибори скасовуватимуть по всій Україні. Така доля зрештою не омине і Донецьк. Адже влада боїться людей, які можуть повстати, боротися з нею – і скинути її з насиджених крісел!".

  (Visited 6 times, 1 visits today)
 • 180x150