Міліціянти увірвалися з обшуком до помешкань шістьох націоналістів

 • 180x150
 • Опубліковано:

   4 червня 2013 року київські міліціянти увірвалися з обшуком до помешкань шістьох активістів та прихильників Всеукраїнського об’єднання "Свобода". Як заявляють представники міліції, до таких дій вони вдалися, аби знайти докази причетности націоналістів до цьогорічної акції 2 квітня біля Верховної Ради України.

  Спочатку стало відомо про обшук у гуртожитку студента НТУУ "КПІ" Андрія Ільницького. Про це націоналіст повідомив керівникові Солом’янської районної організації ВО "Свобода" Ярославові Лисенку. До помешкання активіста правоохоронці ввірвалися близько восьмої години ранку.

  Ззазначимо, що в кімнаті він проживає разом із трьома хлопцями-націоналістами: Олегом Вовнянком, Дмитром Зубом та Олегом Загорянським. Хлопці є активістами "Студентської Свободи". Троє міліціянтів вручили їм ухвалу про обшук, яку видала суддя Шевченківського райсуду В.М. Малиновська за клопотанням слідчого В.А. Запорожцева. Однак показати посвідчення осіб міліціянти, які були в цивільному, відмовилися.

  Після двох годин обшуку в Олега Вовнянка вилучили посвідчення спостерігача з парламентських виборів 2012 року та фотоапарат. Представники міліції також передивилися світлини на комп’ютерах хлопців. У юнаків переписали номери телефонів та їхні контакти. Під час обшуку міліціянти забороняли хлопцям користуватися мобільними телефонами.

  Одночасно відбувся обшук у помешканні матері Андрія Ільницького, яка живе в місті Бердичів Житомирської области. Також правоохоронці прийшли з обшуком до прихильниці ВО "Свобода" Оксани Шелест у місті Іванків на Київщині.

  Окрім того, в Броварах, що поблизу столиці, обшукали помешкання свободівця Сергія Бойка. Процедура тривала з восьмої до дев’ятої ранку, однак нічого з речей правоохоронці не вилучили.

  За словами самих міліціянтів, під час кожного обшуку вони хотіли знайти маски й одяг або інші речі, щоби визначити учасників акції 2 квітня 2013 року в Києві за призначення виборів у столиці.

  (Visited 11 times, 1 visits today)
 • 180x150