Як Купчак округ отримав, або Шкварилюк – наступний?

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Розмови про тушкування Купчака викликали масу припущень. Якщо його рекомендував Володимир Шкварилюк, кандидат жорстко критикував тодішніх тушок, то що все-таки стало підставою зради?

  Щоб проаналізувати факт, треба розібрати всі нюанси, які були під час виборів і після тушкування.

  Перший момент: перед озвученням офіційних кандидатів на округи та списку «Батьківщини», Володимир Шкварилюк не заперечував висування по Тисмениці Миколи Зелінського. Насправді, на той момент пан Володимир уже мав претендента і активно займався рекомендаційною роботою у Києві. Що пов’язує Шкварилюка і Купчака? Спільний бізнес-товариш Олег Бахматюк.

  Мало хто знає, але виборчою кампанією блоку Литвина «Ми» у 2007 році на Прикарпатті займався Бахматюк, довіреними людьми якого були Володимир Шкварилюк та Юрій Бабій. В цей момент Володимир Купчак очолював інше підприємство олігарха – ВАТ «Івано-Франківськгаз» (2007–2011). Тому стає зрозумілим, що кандидатом в народні депутати безробітний Купчак став за сприяння особисто Олега Бахматюка. Крім того, з кишені останнього фінансувався штаб кандидата по Тисмениці, звідки кормився, зокрема, Володимир Шкварилюк та Юрій Бабій.

  Читайте також: Янукович відкрив елеватор Бахматюка

  Другий момент: заяви одразу п’ятьох народних депутатів про спробу підкупу є захисним маневром, придуманим Дмитром Шлемком. Можливо доля правди у цих заявах і є, проте розповсюджені вони були виключно для того, щоб відвести потенційний удар по авторитету заступника Яценюка по фракції «Батьківщина» Шлемка, який очолював виборчий штаб цієї сили на Прикарпатті.

  І останнє: на сьогоднішній день незрозуміло наскільки залежний Івано-Франківський осередок «Фронту Змін» та Володимир Шкварилюк від впливу олігарха Олега Бахматюка. Чи зіпсувалися стосунки після тушкування Купчака, чи взагалі була розмова Шкварилюка з Бахматюком поки невідомо. 

  (Visited 24 times, 1 visits today)
 • 180x150