В Коломийській міській раді новий секретар

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У Коломийській міській раді сьогодні обрали нового секретаря. Ним став Богдан Колодніцький. За проголосувало 26 депутатів із 38-ми присутніх у сесійній залі.

  Міський голова Коломиї Ігор Слюзар привітав новообраного секретаря.

  Депутати розпочали обговорення питань порядку денного. Як стало відомо, Богдан Колодніцький нещодавно припинив своє членство у Партії регіонів, інформує НТК.

  Нагадаємо, 29 грудня 2012 року секретареві Коломийської міської ради Ярославу Гошієві, депутати Коломийської міської ради висунули недовіру, а під час голосування 28 депутатів віддали свій голос за його зняття з займаної посади. Втім, міський голова Ігор Слюзар наклав вето рішення сесії.

  У січні цього року почали відбуватися протести проти секретаря Коломийської міськради Ярослава Гошія, якого називали «тушкою» і звинувачували у співпраці із владою. Сам секретар міськради такі звинувачення сприймав цілком спокійно і називав їх провокацією.

  "Сьогодні в Коломиї хочуть зробити переворот у міській владі. Та людина, яка програла вибори міського голови у 47 голосів, ніяк не може заспокоїтися, йому потрібна моя посада секретаря міської ради, щоб ближче підійти до міського голови і зняти його. Це головна причина всього", — запевняв Ярослав Гошій.

  Він називав такі дії опонентів найлегшим способом отримати крісло очільника Коломиї. Окрім того, політик спростовув чутки, що ці процеси — це розплата за відсутність його підтримки кандидату від об’єднаної опозиції на виборах до ВРУ.

  "Я чув такі звинувачення у свій адрес. Моє село найбільше в області проголосувало за депутата від Об’єднаної опозиції, — стверджував екс-бютівець. — То як це можна назвати? Те, що говорять, що я агітував за Донія — неправда. Я його взагалі бачив два рази в житті. Тим більше, що згідно закону я не маю права агітувати за будь-кого".

  Коломиські вісти

  (Visited 9 times, 1 visits today)
 • 180x150