В Івано-Франківську затримали активіста УПО. Ймовірно, через обличчя з червоною цяткою

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні, близько 12 години дня в Івано-Франківську працівниками МВС було затримано представника Української Політичної Організації Андрія Подільського.

  Як повідомляє прес-служба організації, спецгрупа обласного управління МВС у кількості близько 25 працівників відділу по боротьбі з економічними злочинами затримали Андрія Подільського. Причиною такої акції стала начебто «передача заборонених речей».
  Під час обшуку міліціянти вилучили Книгу Провідника ВО «Тризуб» ім. С.Бандери Дмитра Яроша «Нація і Революція», 8 білих футболок з зображенням обличчя та червоною цяткою на чолі і два диски з патріотичними піснями та фільмами.

  За деякою інформацією, цю справу курує заступник начальника обласного слідчого управління УМВС в Івано-Франківській області Ільчишин Віталій Васильович. Також у «спецоперації» брали участь лейтенанти Сміх Ярослав Ярославовіч та Настюк Микола Миколайович.

  Завтра, 23 серпня о 11.00 у конференц-залі Івано-Франківської міської Ратуші на площі Ринок відбудеться прес-конференція відносно сьогоднішніх подій. Серед спікерів, окрім Андрія Подільського будуть: Василь Абрамів – керівник Галицької надрайонної організації ВО «Тризуб» ім. С.Бандери, Володимир Бандура – адвокат Івано-Франківської обласної колегії адвокатів та Зіновій Шкутяк – громадсько-політичний діяч, народний депутат України 5-го та 6-го скликання.

   

  (Visited 70 times, 1 visits today)
 • 180x150