Опозиція на Донбасі заявляє про масові зачистки та арешти

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Екс-глава виборчого штабу об´єднаної опозиції «Батьківщина» в Донецькій області, депутат Маріупольської міської ради від партії «Фронт змін» Олександр Ярошенко побоюється швидкого арешту у зв´язку зі своєю політичною активністю в опозиції.

  Про це він сказав сьогодні в інтерв´ю Новини Донбасу.

  «Вони (влада – ред.) намагаються здійснити тотальну зачистку регіону напередодні президентських виборів – щоб тут не було опозиції. Матейченко вже у в´язниці» , – сказав Ярошенко і додав, що за ним встановлено стеження.

  «Під будинком постійно стоять машини, за мною стежать» , – каже опозиціонер.

  Він наголосив, що за ініціативи слідчих органів Міністерства доходів і зборів України в Донецькій області тривають обшуки і блокування діяльності підприємств, які належать прихильникам опозиційних партій в регіоні.

  «Вони (міністр доходів і зборів Олександр Клименко та начальник Головного управління Міндоходів і зборів у Донецькій області Вадим Бондаренко – прим. Ред.) виконують команду згори … Вони хочуть заарештувати всіх лідерів опозиції, щоб іншим не було повадно», – сказав він.

  Ярошенко також додав, що зараз двоє його соратників по партії з Маріуполя, також бізнесмени, змушені ховатися за кордоном від переслідувань в Україні.

  Коментарі

  (Visited 14 times, 1 visits today)
 • 180x150