Хто очолить Івано-Франківське обласне МВС? Прогнози (оновлюється)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  31 жовтня Олег Сало покинув кабінет на вулиці Сахарова. Залишивши ще теплим крісло очільника МВС в Івано-Франківській області, генерал міліції відкрив інтригу, а хто ж стане його наступником?

  Ми запропонували політикам, політологам, журналістам, громадським діячам та іншим відомим франківчанам зробити свій прогноз щодо можливого кадрового призначення у силові структури, адже саме ця посада буде мати, чи не ключову роль у виборчій і післявиборчій президентській кампаніях 2015 року. Проте з майже 20 опитаних поки відгукнулося двоє респондендентів, ще кілька обіцяли надіслати свій прогноз, решта кивала на те, що тема доволі специфічна і в ній не розбираються.

  "Для того щоб дати прогоноз треба залізти в голову однієї єдиної людини, у мене такої можливості нема", – прокоментував Олег Олексюк, головний редактор газети "Анонс-контракт".

  Отож новина буде оновлюватися в мірі надходження коментарів.

  Юрій Романюк, депутат Івано-Франківської обласної ради


  Думаю, що це може бути заїзджий гастролер, поставлений забезпечити "блокування" Галичини (ПРикарпаття) під час виборів 2015 року, здатного на виконання специфічно-радикальних наказів з Межигір’я по ПРидушенню будь-яких проявів народного повстання, масового виїзду на Київ, акцій непокори та громадських заворушень. Якщо коротко охарактеризувати одним словом, то це – повного "відморозка", "безбашенного"! А це може бути винятково НЕ Прикарпатець, а з "донецьких"! 

  Тепер усі високі кадрові призначення будуть відбуватися лише через ПРизму чергових ПРезидентських виборів! Будуть ставити на посади людей – НЕ інтелектуалів, а здатний виконати "безбашенний" наказ у 2015 році. Здатних стріляти, давити, ПРесувати, мочити..

  Віталій Чорненький, Головний редактор газети Голос Народу


  Як показує практика прогнози в даніій ситуації є невдячними, але шанси на те, що це буде людина "з Києва" чи хтось місцевий – рівновеликі.

  Головними претендентами з наших краян є полковник Фелик В.І. та очільник міграційної служби Прикарпаття Саїв С. С..

  Думаю, з призначенням відтягувати не будуть.

  Руслан Коцаба, журналіст, шеф-редактор «Народного ОКА»


  На кастинг виставилися чотири кандидатури: дозрілий (він так вважає) до генеральської посади Фелик, все той же неугомонний і при "грубих"грошах Саїв, скромняга Володя Сміх і ще один, який має найвищі шанси і найближчий доступ до київських лабіринтів.

  (Visited 14 times, 1 visits today)
 • 180x150