Роман Чернега відкрив громадську приймальню в Калуші

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні, 30 жовтня, у місті Калуш відбулося відкриття громадської приймальні народного депутата України від партії «УДАР Віталія Кличка» Романа Чернега.

  «Основне завдання громадської приймальні – це спілкування з громадянами Калуського району і міста Калуш. Люди, які мають якість скарги на владу, ідеї і пропозиції, як до роботи народного депутата, так і фракції «УДАР» можуть прийти і поділитися цим з працівниками громадської приймальні чи керівниками районної чи міської організації», – сказав Роман Чернега.

  За словами голови Калуської міської організації «УДАР» Наталії Кость, громадська приймальня Калуської міської організації партії «УДАР Віталія Кличка» свою роботу розпочала у серпні минулого року і фактично її не припиняла. «Тепер ми тільки поміняли приміщення, де відбулося відкриття громадської приймальні народного депутата Романа Чернеги, – зазначила Наталія Кость. – З його допомогою ми зможемо ефективніше втілювати програмні засади партії «УДАР» на місцевому рівні, ширше залучати прихильників партії до різноманітних заходів нашої партійної організації».

  Приймальня народного депутата України працюватиме в Калуші щодня за адресою Незалежності, 6 з 15 до 18 год. Кожного четверга, керівники місцевого осередку партії та депутати місцевих рад від «УДАРу» проводитимуть прийом громадян.

  Це 10 приймальня, яку народний депутат Роман Чернега відкрив на Прикарпатті. За словами нардепа, люди найчастіше звертаються з проханням надати матеріальну допомогу. «Соціальна сфера держави перебуває на межі краху. Величезна заборгованість з виплати соціально-незахищеним верствам населення матеріальної допомоги призводить до того, що люди йдуть до політиків, до політичних партій з проханням допомогти матеріально», – сказав Роман Чернега.

  Також народний депутат поспілкувався з першими відвідувачами громадської приймальні, провів нараду з місцевим активом "УДАРу" та вручив членські квитки новим партійцям.

  (Visited 13 times, 1 visits today)
 • 180x150