Власенко про законопроект Володимира Купчака: Цей тушкан курвою був, курвою і залишився

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сергій Власенко розкритикував позафракційного депутата Володимира Купчака за подачу в Раду свого законопроекту щодо лікування Тимошенко.

  Захисник Юлії Тимошенко Сергій Власенко назвав позафракційного депутата Володимира Купчака, який вніс до Ради свій законопроект про лікування ув’язнених за кордоном, "Черговою наглою цинічною тушклю".

  Про це він написав на своїй сторінці в Файсбук, інформує Цензор НЕТ .

  "Цей тушкан курвою був, курвою і залишився ! Таке саме брехло, як і міщенко. Але значно більш ієзуітська. Він ніби то покращує перебування ув"язнених в медичних закладах на території України, однак цинічно вирішує питання лікування ув"язнених за кордоном.", – зазначив Власенко.

  Як повідомлялося, до Верховної Ради внесли ще один законпроект щодо лікування ув’язнених за кордоном. Законопроект № 3526 1 листопада вніс позафракційний депутат Володимир Купчак Також повідомлялося, що Сергій Власенко назвав позафракційного депутата Сергія Міщенка, який підготував законопроект про відстрочення покарання екс-прем’єру на час лікування за кордоном, лицеміром і зрадником. 

  (Visited 12 times, 1 visits today)
 • 180x150