Михайло Вишиванюк не має за собою фігури, яка могла б його підтримувати – експерт

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Михайло Вишиванюк при всіх його заслугах і достоїнствах не має за собою фігури, яка могла б його підтримувати, – заявила керівник політичних програм Українського незалежного центру політичних досліджень Світлана Конончук в ефірі радіостанції «Голос Столиці».

  Україна отримала двох нових губернаторів в один день. Президент України Віктор Янукович звільнив Михайла Вишиванюка з посади голови Івано-Франківської обладміністрації. Замість нього призначив Василя Чуднова – колишнього голову Івано-Франківської обласної організації Партії регіонів. Рокіровка також відбулася в Одеській обладміністрації. Замість Едуарда Матвійчука на посаду голови президент призначив Миколу Скорика.

  На думку керівника політичних програм Українського незалежного центру політичних досліджень Світлани Конончук, зміна влади на Івано-Франківщині дозволить президентові краще підготуватися до виборів.

  «Якщо говорити про звільнення Вишиванюка, то, швидше за все, воно пов’язане з тим, що він втратив будь-яку підтримку, якою користувався ще декілька років тому. Тут важливу роль грає ставлення до нього того кола політиків, які пов’язані з Кучмою, з Литвиним. На сьогоднішній день ці політики вже втратили свій вплив, і тому Михайло Вишиванюк при всіх його заслугах і достоїнствах не має за собою фігури, яка могла б його підтримувати. Очевидно, з цієї точки зору президент вирішив змінити керівництво області, що дасть змогу краще підготуватися до наступних виборів, аніж це було б з Вишиванюком», – заявила експерт.

  На думку Конончук, звільнення Едуарда Матвійчука з посади голови Одеської облдержадміністрації викликане тим, що Віктор Янукович не хоче посилення місцевих еліт.

  В Івано-Франківській області днями з’явиться ще один новий начальник – керівник обласного управління міліції. Нагадаємо, Олега Сало, який обіймав цю посаду, Віктор Янукович минулого тижня призначив губернатором Львівської області замість Віктора Шемчука.

  (Visited 15 times, 1 visits today)
 • 180x150