Олександр Сич: Підприємство «Спецгеологорозвідка» доводять до зумисного банкрутства

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Бездіяльність органів влади в частині належного забезпечення управління та своєчасного здійснення санації Прикарпатського державного підприємства «Спецгеологорозвідка» свідчить про зумисне доведення підприємства до банкрутства і його відчуження за безцінь на користь афільованих приватних структур.

  Таку точку зору висловив народний депутат України від ВО «Свобода» Олександр Сич, коментуючи ситуацію, що склалася навколо Прикарпатського державного підприємства «Спецгеологорозвідка».

  Станом на сьогодні на підприємці лише заборгованість із виплати заробітної плати працівникам становить близько 1 млн. грн. Водночас, якщо у 2009 році, на момент оголошення процедури санації, кредиторська заборгованість підприємства відносно вартості активів не перевищувала 15% й становила майже 5 млн. грн., то зараз заборгованість підприємства вже фактично зрівнялася із вартістю його активів.

  З вимогами вжити невідкладних заходів щодо погашення перед працівникам підприємства існуючої заборгованості із заробітної плати, виплати відповідної компенсації втрати частини заробітної плати й сприяння якнайшвидшому відновленню роботи ПДП «Спецгеологорозвідка» як бюджетоутворюючого державного підприємства народний депутат України Олександр Сич звернувся до Прем’єр-міністра України М. Азарова.

  В депутатському запиті з цього приводу Олександр Сич відзначає також бездіяльність щодо врегулювання даного питання Державного агентства України з управління державними корпоративними правами та майном, прокуратури м. Івано-Франківська, Арбітражного керуючого Чешковської О.В. та Фонду державного майна України. Окрім того, свободівець просить главу Уряду повідомити, яких превентивних заходів було вжито Міністерством промислової політики України як уповноваженим органом управління для запобігання фінансової дестабілізації ПДП «Спецгеологорозвідка», відповідно до положень статті 6 Закону України «Про управління об’єктами державної власності».

  (Visited 24 times, 1 visits today)
 • 180x150