Інна Богословська вийшла з Партії регіонів

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Депутат Верховної ради Інна Богословська прийняла рішення про вихід з Партії регіонів, йдеться в повідомленні прес-служби депутата.

  "Я виходжу з Партії регіонів і зі складу фракції Партії регіонів у парламенті", – заявила пані Богословська.

  У своїй заяві Богословська заявила, що "сьогоднішня політика зовсім втратила сакральність і всі плани потрібно оголошувати публічно. Ні в кого не повинно бути сумнівів, що в Україні почав реалізовуватися план по розділу суверенної та єдиної держави Україна на кілька частин. Чи розуміє це Янукович, заклопотаний своєю владою, – невідомо, але такий план почав реалізовуватися під вивіскою Януковича руками опричників Путіна в Україні.

  Саме тому головне завдання сьогодні – підняти всіх тих громадян Півдня і Сходу, які не хочуть жити у путінській Росії і бути бидлячими козлами у цій бидлячій нео-імперії. Центр і Захід все одно відкинуть страх і масово будуть відстоювати себе і власну країну. Впевнена, що на Південно-Сході серед молоді абсолютна більшість хочуть європейських цінностей, а значить, і їх батьки підтримають своїх дітей", – заявила Богословська.
  Богословська зазначила основні вимоги і необхідні дії:

  "Перше і найголовніше – це створити нову більшість у парламенті і зробити з українського парламенту головний політичний центр України. Всі об’єктивні і суб’єктивні передумови для цього є. Друге – звернутися від нової більшості до спікера парламенту Рибаку з вимогою організувати роботу вищого законодавчого органу країни. Якщо він не згоден або не в силах – він повинен подати у відставку, народ України буде йому вдячний.
  Третє – відправити у відставку уряд Азарова. Четверте – запропонувати Януковичу варіант, який може вберегти Україну від кровопролиття і зберегти Януковича, членів його сім’ї та найближче оточення від відплати: негайно звернутися до ЄС про скликання позачергового саміту Україна – ЄС для підписання СА, підписати угоду і подати у відставку", – зазначила Богословська.

  РБК-Україна

  (Visited 12 times, 1 visits today)
 • 180x150