На Євромайдан зайшов перший депутат-«регіонал»

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні ввечері депутат від Партії регіонів Владислав Лук’янов одним із перших представників правлячої партії відвідав столичний Євромайдан.

  Як передають «Коментарі», депутат повідомив, що прийшов на Майдан поспілкуватися з депутатом про партії УДАР Віктором Чумаком, проте мітингувальники повідомили, що той стоїть на барикадах і запропонували «регіоналу» піти туди й заодно захопити з собою дров, щоб люди могли зігрітися.

  Однак Лук’янов відмовився прийняти цю пропозицію. Учасники його оточили кільцем і влаштували «допит».

  Зокрема, вони запитали депутата, чи будуть покарані ті, хто пролив кров студентів на Євромайдані, а також чи буде застосовуватися силовий варіант розгону акції, на що Лук’янов відповів, що не все від нього залежить. Водночас він визнав мирний характер Євромайдану.

  Крім того, мітингувальники допитували парламентарія, чому він не голосував за відставку уряду і чому не вийшов з лав ПР після провалу євроінтеграції, на що Лук’янов відповів, що він не зрадник.

  У відповідь на традиційне гасло «Слава Україні!» «регіонал» відповів «привіт», чим викликав скептичні насмішки з боку мітингувальників.

  Нагадаємо, столичний Євромайдан встигли відвідати багато відомих політиків, діячів мистецтв, музикантів, європейських дипломатів і глав інших держав.

  Зокрема, 7 грудня на сцені Євромайдану виступив колишній президент Грузії Михайло Саакашвілі, який висловив підтримку євроінтеграції України. Разом із Саакашвілі відвідав мітинг у Києві також колишній прем’єр Молдови Влад Філат, віце-президент ЄНП Яцек Саріуш-Вольський, колишній президент Європарламенту Єжи Бузек, голова Комітету Європарламенту у закордонних справах Ельмар Брок, координатор з міжнародних питань групи ЄНП у Європарламенті Хосе Ігнасіо Салафранка.

  (Visited 12 times, 1 visits today)
 • 180x150