Регіонали орендували 27 поїздів для відправки “прибічників” у Київ, – журналіст

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Партія регіонів орендувала 27 потягів "Укразалізниці" для перевезення своїх прихильників з Південного Сходу України до Києва.

  "Список потягів, орендованих "регіоналами" для перевезення тітушок та бюджетніків в Київ і назад. Загалом 27 потягів (у середньому по 20 вагонів) з Луганська, Донецька, Одеси, Севастополя, Харкова та Запоріжжя)", – написала на своїй сторінці у Facebook журналіст Тетяна Гончаренко.

  Також Тетяна Гончаренко стверджує, що сьогодні, 13 грудня, стала свідком відправлення з запорізького залізничного вокзалу цілого потягя тітушок.

  Проводжати їх до Києва прийшов особисто мер Запоріжжя Олександр Сін.

  "Коли їхала на вокзал, до останнього думала, що це дезінформація. Виявилось – правда. Потяга Запоріжжя-Київ о 16:40 в розкладі Укрзалізниці не існує. Провідники сказали, що це орендований потяг і купити на нього квитки неможливо", – пише Тетяна Гончаренко.

  За її повідомленням, пасажири – чоловіки, міцної статури, "працівники підприємств та бюджетники".

  "У вагон запаковували по 80 чоловік, хоча місткість вагону – 54. Квитки нікому не видавали – пускали за списками. Сін ходив по платформі, спостерігав за відправленням тітушок та посміхався. Завтра о 16:40 з запорізького вокзалу відправиться ще один такий же потяг", – повідомила журналіст.

  ipress.ua

  (Visited 6 times, 1 visits today)
 • 180x150