Радник Путіна назвав Євромайдан шизофренією.

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У своїй статті Ґлазьєв переконує, що реальність не має нічого спільного з фантазіями українців, які будь-що прагнуть асоціації з ЄС

  "Якщо говорити мовою психологів, Євромайдан можна охарактеризувати як шизофренію, коли викривлене сприйняття дійсності спричинило численні проблеми. У центрі цього – патологічна взаємодія всіх сторін конфлікту: опозиції, влади, великого бізнесу, європейських посадовців і політиків та їхніх російських і американських колег", – написав Ґлазьєв.

  За словами радника Путіна, "реальність угоди про асоціацію не має нічого спільного з тією версією, мрією, яку пропонують її прихильникам в Україні". Сергій Ґлазьєв стверджує, що ця реальність, про яку він пише, не означає для українців покращення рівня життя чи "нових прав у Європі".

  "Проект Угоди про асоціацію, про який кажуть лідери Євромайдану, є потенційним тягарем нових зобов’язань для України, а саме: зобов’язання виконувати європейські директиви щодо торговельної політики, технологічного й антимонопольного регулювання, ветеринарного та фітосанітарного контролю, субсидій і державних закупівель, прав інтелектуальної власності, а також зобов’язання йти у фарватері європейської закордонної політики", – написав Сергій Ґлазьєв і додав, що "в разі підписання Угоди про асоціацію з ЄС Україна ставить себе під європейську юрисдикцію та, фактично, перетворюється на колонію".

  "Українські політики, котрі борються за такий "привілей", позиціонують себе як націоналісти, присягаються щодо недоторканості суверенітету України та декларують неможливість зробити Україну підконтрольною наднаціональному органу. Водночас вони також демонструють настирливу готовність на тарілочці подати цей суверенітет Єврокомісії, про директиви якої вони нічого не говорять", – ідеться у статті Ґлазьєва в National Interest.

  Радник Путіна також посилається на дані соціологічних опитувань населення України, які, за його словами, свідчать, що "відсоток людей, котрі бажають вступити в Митний союз із Росією, досі перевищує кількість охочих інтегруватися з ЄС". Хто провів ці соціологічні опитування, Ґлазьєв не уточнює.

  TVI

   

  (Visited 6 times, 1 visits today)
 • 180x150