Прикарпатський «Майдан» хоче вислухати Волковецького та Донія

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Про це учора, 18 січня, говорили на зборах ГО «Майдан». Адже днями з’ясувалося, що голова «Просвіти» Степан Волковецький недавно отримав 15 тисяч гривень від Партії регіоналів на відкриття музею Т. Шевченка. А нардеп від Коломийського округу Олесь Доній минулого четверга проголосував за бюджет-2014 і пояснив це тим, що у бюджет додали його поправки у розмірі 30 млн. грн. для його округу.

  «Коли хтось брав 200 гривень і їхав в Київ на Антимайдан, то ми про це ми дзвеніли по усіх усюдах, – сказав громадський активіст Роман Островський. – Невже 30 мільйонів чи 15 тисяч це не те саме? Нам треба дати їм оцінку. Бо «регіони» мають дві руки: однією вони «годують» «Беркут», а іншою вони дають милостиню. І є ті, хто ту милостиню бере».

  Почалася дискусію на тему чи варто Степану Волковецькому і надалі ходити на збори «Майдану». І чи потрібен Івано-Франківську музей, який побудований на кошти регіоналів.

  Секретар зборів Ярема Петрів підтримав Волковецького. Назвав це політичною помилкою, адже за «Просвітою» є осередки у кожному районі.

  Далі із залу пролунала ідея публічно (разом із ЗМІ) повернути кошти регіоналам. Врешті вирішили заслухати, як Волковецького, так і Донія на наступних зборах «Майдану».

  Репортер

  (Visited 10 times, 1 visits today)
 • 180x150