З ІФОДТРК “Карпати” через цензуру і тиск звільняються працівники

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні заяву про звільнення написав журналіст ОДТРК, поет, громадський діяч Василь Карп’юк.

  Причини вчинку він пояснив у своєму персональному блозі на сайті "Галицького кореспондента".

  "Ці думки були давно, а утвердилися минулого четверга. Тоді було представлення нового генерального директора Володимира Івановича і відзначення сімдесят четвертої річниці радіо. Представляв губернатор, говорив, що буде свобода слова тощо. Гарно говорив і посміхався, – пише Василь Карп’юк. – Але вже через дві-три години до мене в кабінет зайшов заступник нового генерального директора і просив стриматися. Він справді щиро і по-дружньому просив перечекати цю владу і не писати критики в її бік. В тому числі й за межами радіо. Він просив не писати і не публікувати нічого, що могло би компрометувати (!) мене, як працівника державного радіо в очах теперішньої влади. Але в мене ніколи не було якоїсь спеціальної критики в чийсь конкретно бік. Під кожним словом і зараз можу підписатися і я нічого ніколи не вигадував, а писав і пишу виключно правду".

  Сьогодні ж заяву про звільнення написав директор ФМ-відділу компанії Любомир Стринаглюк.

  Нагадаємо, 15 січня наказом Державного комітету телебачення і радіомовлення України за поданням голови ІФОДА Василя Чуднова генеральним директором ОДТРК "Карпати" було призначено Володимира Приймака. 16 січня Василь Чуднов офіційно представив нового керівника колективу. Володимир Приймак – заслужений журналіст України, заступник голови обласної організації Партії регіонів. Під час представлення свого партійного підлеглого в якості керівника телерадіокомпанії Василь Чуднов говорив, що довкола так багато негативу й бруду, тому в ефірі потрібно більше позитиву, чогось доброго, наприклад, репортажів про сумлінну працю кочегара…

  За інформацією ГК, ФМ-станція "Карпати," яка входить в ОДТРК, змінює формат з інформаційного-розважального на розважально-інформаційний: кількість прямих ефірів, аналітичних програм і новинних випусків зменшиться, їх замінять музикою.

  (Visited 17 times, 1 visits today)
 • 180x150