• 180x150
 • Козак, якого катували “беркутівці”: Хай суддею їм буде Бог

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Активіст Євромайдану та доброволець Четвертої козацької сотні Михайло Гаврилюк, з якого на морозі знущались та катували "беркутівці", розповів про розвали "нелюдів у формі".

  Про це він сьогодні розповів журналістам у Штабі національного спротиву у п’ятницю.

  Його захопили через те, що він відступав останнім, бо намагався по дорозі підібрати пораненого, якого контузило гранатою.

  "Потім мене схопили, затягли до себе і почали бити. Вони повалили мене на землю, ставили ноги на голову і так фотографувалися. Це в них була трака розвага", – згадує Гаврилюк.

  Розповідає, що били по черзі, хоча серед "катувальників" і були ті, хто пропонував більше не бити, але їх ніхто не послухав.

  "А потім хтось запропонував відрізати мені чуба. Вони тримали мою голову і по частинах відрізали чуба ножем", – каже козак.

  "Коли їм набридло мене бити, мене затягли в автозак і повезли до відділку. По дорозі я кілька разів вирубався, а з відділку мене забрала швидка. В лікарню за мною приїхали афганці. І з лікарні мені вдалося втекти завдяки їм, а потім мене забрав машиною хлопець з Автомайдану", – розповів хлопець.

  Михайло каже, що зараз почувається ще не надто добре, але готовий боротись далі.

  "Я козак і я попереджаю хлопців по той бік барикад: козаки один одного в біді не кидають, вони помстяться за мене і ця помста буде страшна", – нагадав Михайло Гаврилюк.

  На запитання, чи буде він писати заяви і подавати до суду за такі нелюдські вчинки "людей в погонах", він відповів: "Хай суддею їм буде Бог".

  Як повідомляв iPress.ua, у мережу виклали відео на якому зафіксовано те, як співробітники "Беркуту" катують активіста. Потім силовики позували для фотографії та відео з ним. На тілі полоненого видно численні забої та синці.

  "Жертвою" знущань "нелюдів у формі" був доброволець Четвертої козацької сотні Євромайдану Михайло Гаврилюк.

  iPress.ua

  (Visited 4 times, 1 visits today)
 • 180x150