Доній: Люди виходили на вулицю не для того, щоб хтось зайняв місця в Кабміні

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Позафракційний народний депутат Олесь Доній припускає, що представники опозиції погодяться увійти в новий Кабінет Міністрів і про це свідчить підтримка ними чотирьох законопроектів, прийнятих замість «законів 16 січня». Про це він заявив в ексклюзивному коментарі кореспондентові Forum‘у.

  «Опозиція проголосувала за чотири законопроекти, винесені замість скасованих. Цим вона підтвердила правоту більшості і відкинула позицію людей, які вийшли після прийняття цих законів на вулицю. І тепер за фотокартку Бандери і Шухевича або книгу Юрія Шевельова теоретично можна потрапити під кримінальну відповідальність. Як на це можна було піти?!» – заявив він.

  За словами парламентарія, пом’якшення позиції опозиційних фракцій може бути пов’язано з пропозицією увійти в уряд. «Хочу нагадати, що люди вийшли на Майдан з трьох причин: співчуття до побитих, тепер до вбитих; недовіра до влади; прагнення до євроінтеграції. Але ніхто не виходив, щоб якісь політики зайняли якісь місця. І мені здається, що було знайдено слабке місце в деяких опозиційних політиків, на якому зіграли. І вимоги радикальних змін парламентських і президентських виборів відійшли», – підсумував Доній.

  Нагадаємо, Президент України прийняв відставку прем’єр-міністра України Миколи Азарова і відставку всього складу Кабінету Міністрів України. Виконує обов’язки глави уряду Сергій Арбузов.

  (Visited 8 times, 1 visits today)
 • 180x150