“Правий сектор” хоче делегувати Парубія на переговори влади й опозиції

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Активісти Євромайдану переконані, що визнання "законів про амністію" означатиме згоду з тим, що вони злочинці.

  Активісти переконані, що для успішного початку переговорів, владі слід випустити на волю всіх активістів і покарати винних за розгін студентів 30 листопада. А до переговорів опозиції і чиновників залучити ще й активістів Майдану.

  Представники "Правого сектора" і євромайданівці наполягають: тільки питання перевиборів президента та євроінтеграції повернуть людей до нормального життя, – йдеться у сюжеті ТСН.

  "Я думаю, що наступними кроками мають бути ті питання, через які фактично почалася вся еврореволюція. Тільки тоді можна буде говорити про те, що протест отримає повну сатисфакцію", – вважає активіст Євромайдану Володимир В’ятрович.

  "Ми не плануємо зараз наступальних дій, але й відходити з наших позицій ми не будемо. Ми бачимо необхідність розширення формату переговорів. Ми вважаємо, що хоча б у якості спостерігачів в цю переговорну групу повинні входити представники Майдану. Наприклад, ми бачимо Андрія Парубія як людину, яка могла б контролювати цей процес", – заявив лідер об’єднання "Правий сектор" Дмитро Ярош.

  /ipress.ua/

  (Visited 7 times, 1 visits today)
 • 180x150