Волковецький обіцяє повернути гроші регіоналам, але через два тижні

 • 180x150
 • Опубліковано:

  1 лютого в Івано-Франківську на віче депутат обласної ради, керівник «Просвіти» Степан Волковецький сказав, що готовий відмовитися від 15 тисяч гривень Партії регіонів. Але ще почекає два тижні.

  Як сказав Волковецький, «Просвіта імені Тараса Шевченка» це найстаріша громадська організація, на яку зараз посилилися нападки. Натякнув на ті 15 тисяч гривень, які вкінці року «Просвіта» отримала від Партії регіонів на будівництво музею Тараса Шевченка. І пообіцяв, що через два тижні поверне ці гроші, якщо ті регіонали, які їх давали не вийдуть із партії.

  «Ми ще раз закликаємо членів цієї партії вийти звідти, – сказав Степан Волковецький. – Бо ми рахуємо, що там є тверезі голови. Порядним людям не повинно бути там місця… З метою недопущення політичного піару та спекуляцій на імені Шевченка, дискредитації «Просвіти» і «Майдану» ми вирішили не приймати кошти від політичних партій».

  Мовляв, ніхто не має права на монополію на патріотизм. Тож, це треба робити особисто або колективно, але без політичних спекуляцій.

  Репортер

  (Visited 7 times, 1 visits today)
 • 180x150