Фюле: ми прагнемо бути найбільшим донором України

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Європейський комісар з питань розширення і політики добросусідства Штефан Фюле (на фото) заявляє, що Захід прагне стати найбільшим донором економічної допомоги України. Про це він повідомив на прес-конференції в Києві, передає РБК-Україна.

  "Ми прагнемо надати цю допомогу в тому ж дусі, як ми раніше працювали, як найбільший донор України. Ми хочемо, щоб ця допомога була можлива у формі грантів та кредитів для розвитку України і посилення її суверенітету", – зазначив Фюле.

  При цьому він підкреслив, що для отримання цієї допомоги Україні потрібно провести реформи.

  "Що стосується фінансової допомоги, тобто умови, і ці умови є такими: реформи, реформи, реформи. Фінансова допомога пов’язана з реформами, а не з угодою про асоціацію. Звичайно, угода забезпечує додаткові умови для проведення цих реформи. Ми готові підтримати нове інклюзивна уряд, якщо він буде налаштований на проведення реформ", – повідомив єврокомісар.

  "Ми продовжимо підтримувати Україну в тому ж дусі, в якому ми вже працювали, маючи хорошу історію надання допомоги Україні у фінансовій та економічній сфері. Наша додана вартість полягає в тому, що ми працюємо з іншими міжнародними фінансовими організаціями, що може посилити пакет допомоги протягом наступних років. Важливо, щоб всі зацікавлені сторони розуміли, що сила цієї допомоги полягає у тому, що в центрі цієї допомоги МВФ", – додав він.

  (Visited 9 times, 1 visits today)
 • 180x150