Олександр Сич та Руслан Марцінків прозвітували про діяльність у Верховній Раді

 • 180x150
 • Опубліковано:

  16 лютого 2014 року в м. Івано-Франківськ після завершення народного віча народні депутати від Всеукраїнського об’єднання "Свобода" Олександр Сич та Руслан Марцінків провели зустріч із громадськістю, під час якої прозвітували про свою діяльність у парламенті.

  Як повідомили свободівці, публічний звіт про діяльність у Верховній Раді України вони планували здійснити ще в грудні минулого року. Саме тоді минав рік з часу набуття ними депутатських повноважень. Втім, звітування стало не на часі у зв’язку зі злочинними діями режиму Януковича, обумовленими відмовою чинної влади від курсу на евроінтеграцію, безпрецедентними порушеннями прав і свобод громадян, жорстокими побиттями та смертю мирних українських громадян.

  За словами націоналістів, плануючи сьогоднішню зустріч із громадськістю, вони прагнули поєднати дві речі: прозвітувати про власну діяльність та відповісти на актуальні запитання краян, які цілком закономірно у них виникли, зважаючи на ситуацію в державі.

  "Діяльність кожного з нас у парламенті неможливо розглядати відокремлено від діяльности усієї фракції ВО "Свобода". Маючи можливість порівняти, можемо відповідально стверджувати, що фракція ВО "Свобода" є монолітною, відповідальною й ми чітко виконуємо домовленості з нашими партнерами. Входячи до складу Комітету з питань науки і освіти, моя безпосередня діяльність, відповідно, найбільшою мірою спрямована на вирішення численних проблем, що накопичились в системі національної освіти, націлені на створення умов для покращення якости надання освітніх послуг, матеріяльного забезпечення та соціяльного захисту педагогічних працівників. Відтак, із 18-ти зареєстрованих на кінець звітного періоду законопроєктів – більшість стосується саме освітньої проблематики", – зазначив Олександр Сич.

  Як зауважив свободівець, з часу набуття депутатських повноважень він взяв участь у роботі абсолютно всіх сесійних засідань парламенту, не пропустив жодного з 26-ти засідань Комітету. При цьому, 26 разів виступав на засіданнях парламенту, скільки ж – на засіданнях Комітету, направив 326 депутатських запитів і звернень. Завдяки цьому, зокрема, вдалося врегулювати питання функціонування відділення санепідемстанції у Городенці, уберегти від несанкціонованого масового звільнення працівників Прикарпатського УБР тощо. Водночас, за результатами проведених прийомів громадян було розглянуто більше 1200 письмових звернень мешканців міста та навколишніх населених пунктів. Загальна ж кількість громадян, які звернулись (враховуючи колективні звернення), становить 2388 осіб.

  Руслан Марцінків у свою чергу зазначив, що є автором 23-х законопроєктів та проєктів постанов, направив за звітний період 19 запитів. Серед ключових тем – підтримка місцевого самоврядування, реформування житлово-комунальної галузі, реформування будівельної галузі, питання сплати пайових внесків до місцевих б’юджетів. Загалом же депутати фракції ВО "Свобода" напрацювали близько 400 законопроєктів і проєктів постанов.

  Значну увагу під час звіту свободівці приділили й рідному Івано-Франківську. Як було зазначено, спільними зусиллями вони напрацювали законопроєкт про внесення змін до державного б’юджету на 2013 рік, яким передбачалось виділення із коштів резервного фонду Мінфіну субвенції для б’юджету м. Івано-Франківська у сумі 32,721 млн. грн. Окрім того, на захист прав та законних інтересів мешканців міста протягом звітного періоду Олександром Сичем були подані звернення, серед яких, зокрема: щодо соціяльно-економічних проблемних питань м. Івано-Франківська та Івано-Франківської області, які потребують нагального врегулювання; щодо необхідности збільшення міжтрансфертних дотацій для обласного центру; щодо збереження функціонування військової поліклініки А1043; необхідності виділення коштів на будівництво ІІ корпусу школи в мікрорайоні Опришівці; стану вирішення питання будівництва багатофункціонального спортивного комплексу на території міста тощо. Руслан Марцінків натомість виокремив кілька ключових пропозицій, які подав щодо розподілу міського б’юджету: підтримка вояків УПА, дивізії "Галичина" та політичним в’язням, будівництво дитячих садків, розвиток дошкільної освіти та організація зон дозвілля для дітей, відновлення національної справедливости та підтримка історично-культурної спадщини міста.

  На завершення Олександр Сич та Руслан Марцінків подякували івано-франківцям за активність, закликали їх і надалі демонструвати приклад національної єдності та патріотизму. Свободівці запевнили, що уся їхня подальша діяльність в якості народних депутатів України, як і досі, носитиме винятково прозорий, публічний характер, буде спрямована на утвердження української державности, удосконалення її конституційно-правових засад, посилення соціальної спрямованості та европейської цивілізованості.

  (Visited 5 times, 1 visits today)
 • 180x150