Крісло голови ОДА відійде Укрнафті. Серед кандидатів Троценко і Палійчук

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Крісло голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації формально закріплено за "Батьківщиною", а якщо бути точнішим потужно лобіюється нардепом Дмитром Шлемком. Власне він і розглядався як першочергова кандидатура, проте Дмитро Васильович відмовився.

  Опісля посаду Шлемко запропонував своєму довіреному однопартійцю Василю Гладію. На користь Гладія навіть висловився Володимир Шкварилюк, виключаючи свою кандидатуру. Але подумавши, і Гладій вирішив не міняти мандат нардепа на крісло в ОДА. Також вагомим фактором було те, що він став народним депутатом на мажоритарці, і фракція "Батьківщини" вратить ще один штик. …

  Після такого розвитку Дмитро Шлемко звернувся до своїх бізнес-партнерів. Мова йде про "Укрнафту", саме ту "Укрнафту", яка колись у ряди "Батьківщини" завела Богдана Гдичинського та Ігора Палицю. Ці люди уже попращалися з партією Тимошенко, але представників цієї бізнес-групи ще вистачає. Таким чином сьогодні у ЗМІ засвітили не дуже публічного Андрія Троценка. Слід розуміти, що можливо персона цього політика і не дуже відома, проте його батько – Володимир Троценко є керівником одного з департаментів "Укранафти". 

  Окрім того вже більше двох тижнів лобіюється інша кандидатура від "Укрнафти". Власні амбіції не полишають Миколу Палійчука. Він вже займав посаду голови Івано-Франківської ОДА, і навіть у 2010 році бізнес-група намагалася вберегти цю посаду для себе, але безуспішно. Нині Микола Палійчук в Ударі, і в разі квотного принципу теж має високий шанс отримати дорогоцінне крісло.

  Нагадаємо, у місті Надвірна знаходиться  НГВУ "Надвірнанафтогаз", яке в підпорядкуванні "Укрнафти".

   

  (Visited 10 times, 1 visits today)
 • 180x150