• 180x150
 • Хто такий Андрій Володимирович Троценко (Біографія)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Автобіографія Андрія Володимировича Троценка.

  Народився 1 квітня 1975 в Дніпропетровську. Там жили на той час мої батьки-студенти. Коли було півтора року, ми переїхали в Надвірну – батьки працювали на нафтопереробному заводі. Ми з тих, кого тамтешня громада означує таким місцевим фразеологізмом – «чистокровний флєк».

  Закінчив ЗОШ-1 з відзнакою. В 1997 – Чернівецький університет, економічний факультет, спеціальність фінанси і кредит. З 98 року – робота. Спочатку бухгалтер на Нафтохіміку Прикарпаття. До 2003-го – заступника начальника фінвідділу став директором Торгового Дому «Нафтогазсервіс».

  В 2003 р. розпочав бізнес – створив ТзОВ «Смарагд Прикарпаття». Ми взяли в оренду цех жирних кислот, який на той час уже стояв, і зробили там успішне мильне виробництво. Виробляли господарське мило за модернізованою вітчизняною технологією, до 2006 року були головними постачальниками мила Укрпошті, Укрзалізниці та іншим комерційним і державним компаніям. В 2004 з 60 працівниками отримали звання «Кращий роботодавець року». Але потім добровільно-примусово продали активи за балансовою вартістю власникам виробничого комплексу – ВАТ «Нафтохімік».

  Після цього я пішов у будівельний і готельний бізнес, який працював у Надвірнянському районі.

  У 2008-му став помічником народного депутата Дмитра Шлемка. Тоді ж був призначений на посаду начальника Державного управління охорони навколишнього природного середовища в області. До 2010 здобув у Нафти й газу другу вищу освіту – інженер-еколог.

  В 2010 році, коли прийшов Віктор Федорович Янукович, залишив посаду. Тоді одноголосно в один і той самий час «Батьківщина» полишила всі посади в органах влади. Дотепер «батьківщинівців» у владі Януковича не було.

  Повернувся директором «Смарагду Прикарпаття». До теперішнього часу працював директором мильного виробництва. Мені не соромно за кожне робоче місце і ту роботу, що робив. Наше Державне управління екології в мій час в загальноукраїнському рейтингу мало друге місце після Дніпропетровська.

  Депутат облради. В минулому скликанні був головою постійної комісії з розвитку підприємництва і бізнесу. В теперішній раді – очолюю комісію з екології, рекреації і туризму.

  З 2004 член ВО Батьківщина. Нікуди не переходив.

  Одружений, 4 дітей. Дружина – асистент на кафедрі англійської філології, кандидат наук, реально захищений.

  У Франківську збудував дім, особняк», – розповів про себе Андрій Троценко.

  Вважаємо за доречне додати, що Андрій Троценко – син знаного в нафтовій галузі Володимира Опанасовича Троценка, який у 1998-2003-му роках працював першим віце-президентом з комерцiйно-фiнансових питань, президентом, головою правлiння, технiчним директором ВАТ «Нафтохiмiк Прикарпаття». У 2003-2007 рр. батько новопризначеного голови ОДА став заступник голови правлiння з переробки нафти і газу ВАТ «Укрнафта». З липня 2011 р. й донині Володимир Троценко очолює департамент будівництва та науково-технічної політики ПАТ «Укрнафта». Нагадаємо, ПАТ «Украфта» і «Нафтохімік Прикарпаття» контролює група Приват олігарха Ігоря Коломойського.

  Молодший брат Андрія Троценка Юрій у 2011 році став начальником відділу державної виконавчої служби Івано-Франківської області.

  ГК

  (Visited 18 times, 1 visits today)
 • 180x150