Царьова побили та закидали яйцями у Миколаєві

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Екс-регіонал та кандидат на посаду президента намагався у Миколаєві потрапили до лікарні, щоб відвідати постраждалих 7 квітня біля ОДА антимайданівців.

  Про це повідомляють "НикВести".

  Проте представники "Народного ополчення", які виступають за єдину Україну завадили йому це зробити: побили його та закидали яйцями.

  Додамо, що Царьов прибув до Миколаєва із георгіївською стрічкою.

  Після словесної перепалки з ополченцем Олександром Янценим, між ними зав’язалася бійка, у депутата полетіло кілька курячих яєць, і з криками "Фашизм не пройде", люди дали зрозуміти, що не пустять його в лікарню.

  Царьову кричали "Геть із Миколаєва!".

  До того ж активісти називали його "російським фашистом" за закликали їхати до Росії, кричали: "Чемодан-Вокзал-Россия", "Вали в Росію".Після цього Царьов вирішив поспілкуватися з журналістами, однак відмовлявся говорити, поки не прийде потрібний оператор із камерою.

  "Покличте камеру сюди", – кликав він.

  Нагадаємо, що Царьова разом із Бойком та Тігіпком виключили із Партії регіонів. Додамо, що 28 березня політик заявив про те, що планує балотуватись на посаду президента України.

  "Я планую виграти ці вибори", – заявив він.

  Нагадаємо, що вчора близько 00.00 активісти Майдану прогнали з центра Миколаєва сепаратистів і розібрали їхнє наметове містечко.

  Народне ополчення Миколаєва поставило сепаратистам вимогу негайно прибрати наметове містечко. Ті відмовилися. Тоді активісти почали самостійно зачищати площу біля пам’ятника героям-ольшанцям. Їх не спинив навіть кордон міліції, які розділяв дві сторони.

  /ipress.ua/


  (Visited 6 times, 1 visits today)
 • 180x150