Замість проведення АТО на Сході – обшук Правого Сектору на Прикарпатті

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив один з координаторів Правого Сектору в Івано-Франківську Андрій Подільський з посиланням на сторінку ПС:

  "17.04.2014 року опівдні в Івано-Франківську відбулася чергова "спецоперація" так звані правоохоронців проти активістів Правого сектора.

  Пси Авакова, замість того щоб відпрацьовувати перевірку інформації про наявність у місті представників спецслужб Кремля, проводять переслідування українських націоналістів.

  У ході "операції", без постанови суду чи будь-яких законних на то підстав, було проведено обшук автомобіля та особистих речей водія і пасажирів. В процесі обшуку з боку прихвоснів у формі були намагання вилучити цілком легальні бронежелети та військові каски, які знаходилися в автівці. За словами водія – велося зовнішнє спостереження за авто від самого місця виїзду та завантаження захисної амуніції.

  Про планомірність намірів виявити заборонені речі (можливо зброю) свідчить той факт, що працівниками ДАІ, які зупинили авто (на лобовому склі якого була наліпка "Правий сектор"), навіть не склали протокол порушення ПДР. А обшук, зафіксований протоколом, який не дав очікуваних результатів, оформлено як огляд місця події. Автомобіль відправлено на штрафмайданчик.

  До операції було залучено близько 20 бандоохоронців, в т.ч. двоє майорів, а також прибув оператор з відеокамерою для отримання "резонансного сюжету" – "затримання бандитів Правого сектора". Щодо цього інциденту і його фігурантів у формі – чекайте інформацію найближчим часом.

  Ці дії з боку недобитого режиму внутрішньої окупації свідчать про потребу завершити велику справу визволення українського народу!

  Наступна хвиля Національної революції близько! Винні будуть покарані!

  Правоохоронці, відмовляйтесь виконувати злочинні накази! Погони на ваших плечах – обов’язок захищати свій народ, а не статки олігархів!"

   

  (Visited 15 times, 1 visits today)
 • 180x150