Прикарпатців просять використовувати лише жовто-блакитну символіку 9-го травня

 • 180x150
 • Опубліковано:

  На Прикарпатті ветеранів та всіх, хто 9 травня вшановуватиме пам’ять загиблих у роки війни, просять використовувати лише жовто-блакитну символіку і утриматись від тієї, яку нині застосовують сепаратисти на Сході. Маються на увазі георгіївські стрічки та червоні прапори.

  Про це йдеться у зверненні до жителів Прикарпаття, яке підписали голова Івано-Франківської облдержадміністрації Андрій Троценко та лідери громадських організацій області, передає  Укрінформ.

  «Окремо звертаємось до представників громадських організацій ветеранів та інвалідів відмовитись під час проведення заходів від символіки, яку нині використовують сепаратисти і яка сприймається в області, як символіка загарбників. Просимо усі заходи зі вшанування загиблих у Другій Світовій війні проводити лише під державними синьо-жовтими прапорами», – йдеться у зверненні.

  9-го травня просять утриматись від проведення мітингів та використання політичної символіки. У цей день близько тисячі правоохоронців разом з громадськими активістами обіцяють посилити патрулювання вулиць, меморіальних комплексів та кладовищ і відкрити «гарячу лінію» для оперативного реагування на будь-які порушення громадського порядку.

  Нагадаємо, міліція вже перейшла на посилену службу і відкрила 50 блокпостів на дорогах Івано-Франківської області. У правоохоронців є інформація про можливі провокації за участю підготовлених російськими спецслужбами осіб, які можуть проникнути на Прикарпаття під виглядом гостей та туристів.

  (Visited 18 times, 1 visits today)
 • 180x150