“Правий сектор” заявляє, що не планує жодних заходів 9 травня

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Громадський рух "Правий сектор" не планує і не буде здійснювати жодних заходів 9 травня під час відзначення Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Про це йде мова у заяві руху, оприлюдненій на його офіційному сайті.

  "У зв’язку з тим, що до наших організацій постійно надходить інформація щодо підготовки провокацій з боку проросійських сепаратистів та іншого криміналітету, які заплановані на 9 Травня, заявляємо: "Правий сектор" не планує та не буде здійснювати жодних заходів 9 Травня, окрім охорони зібрань ветеранів у тих містах, де до нас надійшли офіційні звернення від організацій ветеранів чи організаторів цих заходів", – йдеться в повідомленні.

  У "Правому секторі" наголошують, що будь-які насильницькі дії по відношенню до громадян України, які 9 травня хочуть відзначити цей день у мирний спосіб, є неприпустимими.

  "Ми вважаємо 9 Травня Днем вшанування світлої пам’яті всіх загиблих за період війни та пропонуємо у всіх підрозділах "Правого сектора" вшанувати загиблих хвилиною мовчання", – йдеться в заяві.

  У свою чергу рух обіцяє передати до силових структур усю інформацію щодо злочинних планів проросійських угруповань використати 9 травня символіку або ім’я "Правого сектора" під час спланованих провокацій, про які їм стало відомо.

  Водночас, рух вимагає від силових органів вжити негайних заходів щодо знешкодження злочинних груп. 

  (Visited 10 times, 1 visits today)
 • 180x150