В Івано-Франківську поминальна панахида пройшла без радянських прапорів

 • 180x150
 • Опубліковано:

  9 травня на меморіальному кладовищі в Івано-Франківську відбулася спільна поминальна панахида за загиблими в роки Другої світової війни.

  У панахиді взяли участь священики різних конфесій, обласної і міської влади, ветерани, військовослужбовці та громадськість міста, передає Радіо Свобода.

  Урочистості обмежилися молитвою, покладанням вінків і квітів, хвилиною мовчання, без жодних виступів. Не було і червоних прапорів, як у попередні роки, коли це викликало протистояння між комуністами і «свободівцями».

  Сьогодні близько 10 людей вже на кладовищі причепили до одягу георгіївські стрічки. Але навколо цього не виникло сутичок і протистоянь.

  На Прикарпатті через можливі провокації вжиті безпрецедентні заходи безпеки. За словами голови обласної держадміністрації Андрія Троценка, влада «розуміє, що певним силам вигідно показати, як агресивно можуть ставитися в західній Україні до ветеранів, що не відповідає дійсності, тому вжила всіх заходів, щоб провокатори, які мають на меті дискредитувати Івано-Франківську область в очах громадськості, не мали можливості цього зробити».

  Як повідомили у центрі зв’язків з громадськістю управління МВС в області, на Прикарпатті, згідно з заявками, 8-9 травня заплановане проведення 16 масових заходів, пов’язаних з Днем Перемоги. До охорони порядку задіяно 1200 правоохоронців, створено майже 240 нарядів міліції. На в’їздах в область розгорнуто 45 блокпостів.

  ВЗ

  (Visited 10 times, 1 visits today)
 • 180x150