Доній: Майдан роз’їжджатися по домівках не хоче

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Народний депутат України Олесь Доній впевнений, що Майдан у сьогоднішньому вигляді не є дієвим механізмом громадянського суспільства. Про це він сказав у коментарі Forum’у.

  «Майдан три місяці тому і зараз – це різні майдани. І те, що нова влада потребує громадського контролю і тиску – це також правда. Але питання, в якій формі має бути цей громадський контроль, і чи виконує таку функцію сьогоднішній Майдан з наметами, які жодним чином не впливають на кнопкодавство у ВР, на непрозорі призначення. Функціонально цей Майдан тиску не створює. Парламент, влада його не бояться – уже звикли», – упевнений він.

  Доній вважає, що «громадянському суспільству потрібні нові впливові форми тиску. Але наскільки я розумію, ті, хто зараз залишився в наметах, роз’їжджатися по домівках не хочуть, але й активних дій я не бачу».

  Нагадаємо, лідер виборчих перегонів на посаду мера Києва Віталій Кличко заявив, що барикади на Майдані Незалежності виконали свою функцію і повинні бути розібрані.

  При цьому сотник 4-ї сотні Самооборони Майдану Микола Бондар заявив, що інформація про початок демонтажу наметів на Майдані Незалежності після заяви Віталія Кличка – неправдива.

  А представники громадських організацій Майдану заявили, що Майдан не збирається розходитися, але має намір реорганізуватися.

  «Влада заявляє про те, що Майдан досяг своїх цілей. Але це не так. Жодну з вимог Майдану не було виконано», – сказала член громадянської платформи «Нова країна» Ксенія Мацкевич.

  (Visited 16 times, 1 visits today)
 • 180x150