Василь Попович: Проведення дострокових виборів – це вимога Революції Гідності й її має бути виконано

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Конференція Івано-Франківської обласної організації ВО «Свобода», що відбулася 11 липня 2014 року, прийняла рішення про необхідність виконання вимог Майдану та вжиття невідкладних заходів дострокового припинення повноважень парламенту 7-го скликання. Розгляд відповідних заяв націоналісти уже незабаром ініціюватимуть на сесійних засіданнях обласної, районних та міських рад Івано-Франківщини.

  «Проведення дострокових виборів парламенту підтримує абсолютна більшість українців. Це – вимога Революції гідності й її має бути виконано», – наголосив під час конференції голова обласної організації, екс-керівник Штабу національного спротиву в області Василь Попович.

  За словами свободівця, чинний склад Верховної Ради є реальною загрозою для реваншу корупційно-олігархічного режиму, зради національних інтересів та капітуляції перед вимогами агресора. Красномовним підтвердженням цього є процеси, які маємо можливість спостерігати не лише на загальнонаціональному рівні, але й у ще більшій мірі на місцях. На переконання націоналіста, в країні, де-факто, розпочалася повзуча контрреволюція. Початок цього процесу не може не відобразитися на діяльності партії й її позиціонуванні.

  «На сучасному етапі ВО «Свобода» покликана перетворитися із так званого «спецназу опозиції» на своєрідного «вартового революції», оберігаючи на кожному кроці її здобутки», – відзначив Василь Попович.

  Досягти цього, на переконання націоналіста, неможливо без внутрішньої люстрації, що власне й здійснила організація, провівши перереєстрацію членства й виключивши зі своїх лав ряд особистостей, які скомпрометували організацію своїми діями чи, навпаки, бездіяльністю.

  Окрема увага під час конференції свободівцями буда наголошена на необхідності подальшої розбудови місцевих осередків й активізації діяльності на місцях, тим паче з огляду на можливу перспективу призначення позачергових виборів.

  Крім того, було наголошено на важливості постійної координації діяльності свободівців, які посіли керівні посади у виконавчих органа влади на місцях задля максимально ефективного пошуку шляхів розв’язання проблем місцевих громад й відповідності дій Програмі захисту українців.

  На завершення було анонсовано про проведення 19–20 липня 2014 року в урочищі Розтока поблизу села Липа Долинського району традиційної патріотичної акції вшанування пам’яті героїв старшинської школи УПА "Олені" та провідника ОУН Карпатського краю Ярослава Мельника (Роберта) "Яворина-2014".

  (Visited 12 times, 1 visits today)
 • 180x150